Cennik oraz ceny wynajmu Świętego Mikolaja Warszawa 535950777 - wynajem mikołaja

Idź do spisu treści

Menu główne:

Cennik oraz ceny wynajmu Świętego Mikolaja Warszawa 535950777

Wynajem Mikołaja nie jest drogi pod warunkiem,że zamówisz go przed wigilią,a nie na ostatnią chwilę. Święty Mikołaj pracuje niemalże 24h na dobę,więc wizyta musi być umówiona odpowiednio wcześniej.

Koszt odwiedzin Swietego Mikolaja u ciebie w szkole lub firmie to 300zł-1h, a każda kolejna godzina to 150zł.

Koszt wizyty prawdziwego świętego mikołaja w Wigilię u ciebie w domu na terenie Warszawy to 250zł (wizyta 20min).

Wszystkie zapytanie proszę kierować telefonicznie bezpośrednio do Świętego Mikołaja:
535950777


święty mikolaj na imprezy mikolajkowe warszawa
święty mikolaj na telefon warszawa

Ludzie listy piszą do mikołaja na mikołajki i chcą otrzymać mnóstwo prezentów od prawdziwego mikołajka.Każdy wię że jego prawdziwe renifery świętego mikolaja oraz strój świętego mikołajaa dla dziecka to niepowtarzalne odwiedziny świętego mikolaja na stronie internetowej mikolaja.pl,gdzie wszystko wiedzą co na mikołaja dla dziecka .Polecam św mikołąj , bo to prawdziwy święty mikolaj zdjęcia.
To konicec z ważnym
mikołaj św,polecam kosci i wozniak mikołaj warszawa,tamten poleca ich swiety-mikolaj.pl.To chyba dobry pomysł mikołaj zdjęcia.Ponieważ ten kolega to fajny i godny mikołaj do wynajęcia.Prawie każdy święty mikołaj warszawa zadaje podstawowe pytanie czy istnieje święty mikołaj.Chyba każdy kiedyś dostał od świętego mikołaja.Jakiś nowy nie używany kostium mikołaja,ponieważ te ich nieprofesjonalne stroje mikolaja.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego